REFERENCE

Co o mně řikají klienti.

Mým primárním cílem je být pro vás návratnou investicí, nikoliv nákladem.
 

Reference

S Darkem spolupracujeme na dlouhodobé bázi. Našli jsme v něm člověka, který sociálním sítím opravdu rozumí a co je pro nás primární, tak jeho kampaně mají skvělé prodejní výsledky.
Marek ValášekSpoluzakladatel Learntube.cz a Mathematicator.com
Darek nám v rozmezí šesti měsíců ztrojnásobil ROAS. Facebook a Instagram se pro nás díky jeho práci staly klíčovými kanály pro získávání nových klientů, zvýšení tržeb a budování brandu v Evropě i USA.
Iris SantillanBrand Manager at WARM MUSIC Denmark
Darek nám pomohl v rámci eventu Comic-Con Prague vytvořit strategii komunikace na sociálních sítích a poté optimalizovali a exekuovali obsah i kampaně na Facebooku a Instagramu. Kombinace jejich schopností a atraktivity eventu vedla ke skvělým výsledkům. Díky Darkovu analytickému přístupu a vstřícné komunikaci s týmem jsme měli po celou dobu přehled o tom, co se děje a mohli jsme adekvátně reagovat. Se spoluprací jsme velmi spokojení a hodláme v ní pokračovat.
Pavel RenčínSpisovatel a Ředitel marketingové komunikace Active Radio
Darka vnímám jako zkušeného specialistu na Facebook a Instagram marketing. Darek je špičkový specialista na marketing na sociálních sítích, který má svou práci rád, je spolehlivý a výborně komunikuje. S Darekem spolupracuji na školeních a online projektech. Velmi se mi líbí, jak dokáže smysluplně ukázat jak základy, tak i pokročilé věci a triky, které jsou vždy přínosem pro klienta. Spolupráci s Darkem s radostí doporučuji.
Jan MašekCEO agentury Smartbidding.cz
Darek si v oblasti online marketingu zaslouží bez debaty označení profesionál na pravém místě. Jsem velmi rád, že spolupracujeme na společných projektech. Výkonnostní i obsahový marketing je propracovaný a přináší skvělé výsledky. Díky jeho práci máme nejrychleji rostoucí Instagram v daném segmentu a nám vyhovující PNO u výkonnostních kampaní.
Pavel KoutskýMarketingový specialista
Darkovi jsme svěřili vývoj našeho Insta profilu. Nyní náš Instagram přesahuje 30 000 relevantních a aktivních followers. Profil je nyní pod správou Darka živější než kdy dříve, hlavně díky zajímavému obsahu a kreativním soutěžím! Postupem času jsem Darkovi předala i správu PPC na Facebooku, jejichž výkon je podstatně příznivější, než byl pod vedením agentury, která reklamy spravovala dříve. Nyní jsou naše sociální sítě ve stavu, kdy je i já sama sleduji jako fanoušek a s pyšným pocitem poslouchám pozitivní ohlasy kolegů, vedení, ale i konkurence. Doufám, že naše spolupráce bude trvalá, a v případě rozjezdů dalších projektů bude Darek první, koho oslovíme.
Nela HollayováZástupce ředitele online oddělení
Cítil jsem, že by pro nás sociální sítě mohly mít potenciál, a tak jsem nechal reklamní agenturu spustit první kampaně. Bohužel, nebyla zde téměř žádná návratnost. Odmítal jsem ovšem tento fakt přijmout a objevil jsem Darka. Poté, co nám Darek nastavil reklamní kampaně na sociálních sítích, Facebook a Instagram se pro nás staly jedny z hlavních marketingových kanálů generující značnou část celkových tržeb. Jen za poslední rok se Facebook podílel na 30 % tržeb našich e-shopů. Navíc se řadí k našim nejvýkonnostnějším kanálům.
Jaroslav KozlíkMajitel e-shopů Outlet-alpine.cz a Ksporting.cz
Hledal jsem způsob, jak nastartovat můj e-shop, který byl v rozjezdu a ještě neprosperoval. Po pár marných a drahých pokusech s PPC a SEO experty mi byl doporučen Darek, který mi pomohl pomocí reklamy na Facebooku a Instagramu proměnit můj e-shop na profitabilní a oblíbený v očích mé cílové skupiny. Jsem moc rád za naši plodnou spolupráci. Darka mohu jen a jen doporučit.
Jaku CiznerZakladatel e-shopu DRKH.cz
Výkonnostní marketing a péči o sociální sítě jsem svěřil do rukou Darka. Profesionální přístup, řada inovativních nápadů, to všechno opravdu splňuje. Facebooková reklama má skvělé výsledky a Instagram roste rychleji, než jsem očekával. Těším se na další kroky naší spolupráce.
Adam RichtrŘeditel porcelánky Rudolf Kampf
Darek nám spravoval komplexně online marketing pro naši deskovou hru Chyťte Bureše. Na vymyšlení strategie a reklamních kampaní měl cca 3 dny, dost jsme pospíchali. Skvěle si s tím poradil a pomohl nám udělat z deskové hry Chyťte Bureše HIT Vánoc.
Lukáš PolákZakladatel společnosti DP Games, s.r.o.
S Darkem jsem spolupracovala více jak rok na sociálních sítích pro našeho společného klienta. Darek se staral o reklamu a správu Instagramu. Pro jeho spolehlivost, odbornost i kreativitu ho mohu rozhodně doporučit.
Eva Čapková IllesováSocial Media Specialist